Уколико су ове тврдње тачне, грађани општине Сечањ ће се наћи у проблему, с обзиром да је „Ступ Вршац“ једини превозник, који има успостављене линије Сечањ – Зрењанин – Нови Сад и обрнуто.
Према такође незваничним подацима, „Ступ Вршац“ се већ неко време налази у финансијским проблемима, са којима се и даље бори.
„Ступ Вршац“ из Сечња има више полазака дневно, док је неке недавно и укинуо, због чега се стварају велике гужве у аутобусима.
Сечањ инфо је овом превознику упутио питања, поводом ове ситуације, али до закључења ове објаве нисмо добили још увек одговор.
