17.1 C
Sečanj

Превозник „Ступ Вршац“ одлази у стечај?

Према незваничним информацијама, превозник "Ступ Вршац" одлази у стечај.

Подели вест:

Уколико су ове тврдње тачне, грађани општине Сечањ ће се наћи у проблему, с обзиром да је „Ступ Вршац“ једини превозник, који има успостављене линије Сечањ – Зрењанин – Нови Сад и обрнуто.

Према такође незваничним подацима, „Ступ Вршац“ се већ неко време налази у финансијским проблемима, са којима се и даље бори.

„Ступ Вршац“ из Сечња има више полазака дневно, док је неке недавно и укинуо, због чега се стварају велике гужве у аутобусима.

Сечањ инфо је овом превознику упутио питања, поводом ове ситуације, али до закључења ове објаве нисмо добили још увек одговор.

Све наше вести, доступне су и на:

Најновије: