Попут многих места у Србији, јуче 11. октобра и у Сечњу су одржана два скупа.
Један скуп су организовали присталице власти, а други студенти у блокади и грађани који их подржавају.

На скупу у организацији студената и грађана у блокади, захтеви су исти као и раније, а то је одговорност за велику новосадску трагедију и расписивање избора, док су присталице власти, изразили противљење блокадама.
