Новоформирана група грађана „Глас младих који мења Сечањ“, ускоро почиње са прикупљањем потписа за излазак на предстојеће локалне изборе, који ће се одржати 30. новембра.
Како наводе, потписе ће прикупљати у уторак, 4. новембра од 14 до 17 часова (у старој кући код Миље и Божа Вукоје, Улица Жарка Зрењанина). Такође наводе да ће потписи бити прикупљани и по месним канцеларијама.
„Овом приликом, позивамо све који желе да подрже нашу листу, да дођу и дају нам свој потпис„, кажу из групе грађана „Глас младих који мења Сечањ“.
