Како најављују организатори, скуп ће бити одржан сутра у периоду од 9 до 13 часова, на Тргу у Сечњу. Циљ овог догађаја је да се грађани заједно подсете свега што се дешавало током претходних шест месеци – од самог почетка окупљања и прикупљања потписа, преко изборне кампање, па све до изборног дана.
Из ове групе грађана подсећају да су на изборима остварили резултат од 605 гласова, док је листа СНС-а освојила 555 гласова, оцењујући да је тај изборни дан за многе становнике општине Сечањ представљао велику прекретницу.
Организатори истичу да изложба фотографија има за циљ да прикаже како изгледа када се кроз живот и политичку борбу иде искрено, храбро и достојанствено.
„Позивамо све саборце, пријатеље и суграђане да нам се придруже у центру Сечња, на дружењу, разговору и заједничком присећању на претходних шест месеци”, закључује се у саопштењу Групе грађана „Глас младих који мења Сечањ”.
