Поштовани суграђани, у духу најрадоснијег хришћанског празника, желим да Вам у име Општине Сечањ и у своје лично име упутим најискреније честитке поводом Божића. Нека топлина и радост Христовог рођења испуне ваше домове љубављу, миром и благостањем. У овим светим данима заједништва и праштања, нека сваки тренутак проведете са својим најмилијима у слози и срећи. Мир Божији, Христос се роди!
Небојша Мељанац, председник општине Сечањ
