17.1 C
Sečanj

Мутава патка, ћорава кока

Све институције су заробљене у привремено окупираној Србији. Парадокс је да су најбољи окупирани од најгорих, нажалост њених. Зато је могуће да се ноћу по раскрсницама, уз обезбеђивање полиције, исписују пароле "Србија побеђује". Је ли то та ваша Србија, коју сте прострли по улицама да је свако гази? Шта друго од ћацина очекивати?

Подели вест:

Слепи и глуви су и полиција и тужилаштво и судови. Мислите ли се икад пробудити? „Умијте се ладном водом“, рече ономад онај ваш. Најбоље приводите, богами и бијете. Хулигане и капуљаше чувате. Кад останете сами, је ли вас срамота?

Сви ви, који сте сад на његовој страни, ви сте издали Србију. Сви ви, који уништавате шансу да Србија постане земља у којој треба остати, ви сте непријатељи свог народа. Сви ви, који отимате будућност нашој младости, памети, лепоти и здрављу, ви сте зло. Ви сте гомила, ви сте крдо. Ви сте елементарна непогода која уништава све што у Србији вреди.

Ви, који се правите да не видите у шта је један човек претворио земљу, ви сте кривци и саучесници. Не постоји више нико ко може да се вади на неинформисаност. На то да га политика не занима и да само гледа своја посла. Сви сте ви његове слуге. Прогледаћете изненада, али тек онда кад зло дође до ваше куће.

Ви, што на посао долазите да ботујете, гадите нам се. Једног дана, надам се ускоро, причаћете да сте морали. Нико не мора, купљени сте и плаћени. Колико год сте узели, јефтино сте образ продали. Памтиће ваша деца, а и наша!

Сами знате да ће ово проћи јер свако зло прође. Шта ћете после?

Оснажила се моја Србија, не боји се! Израсла су ова наша паметна деца. Време мутавих патака и ћоравих кока полако пролази. И сат откуцава. Тик-так, тик – так,
тик – так….

Све наше вести, доступне су и на:

Најновије: